Seeria 7

Deutz-Fahr Seeria 7 mudelid paiknevad traktorite keskmise võimsuskategooria ülemises otsas. Seda nii oma võimsuse-, mõõtmete-, massi- kui ka varustusastmega. Saadaval on kaks mudelit võimsusega 226 ja 237 hj.

Käigukastidest on varustuses ainult 60 km/h astmevaba TTV, mis võib olla ka piiratud liikumiskiirusega 40 või 50 km/h. Sõidurežiime on kolm - MANUAL / AUTO / PTO. Automaatrežiimis on 50 km/h sõidukiirus saavutatav vähendatud mootori pööretega (1690 p/min).

Esisild on uudse vedrutuse-, 100% lukustuva diferentsiaali- ja piduritega. (mitmekettalised märg- või välised ketaspidurid). AGROSKY automaatroolimisega kaasneb funktsioon EASY STEER, millega saab muuta roolisüsteemi ülekandearvu.

Traktoril võib olla kuni 7 tagumist ja 2 eesmist hüdroväljavõttepaari. Nende juhtimine on alati elektriline ja toimimine vajaduste järgi seadistatav. Elektrilise juhtimise- ja positsioonireguleeringuga on ka eesmine rippsüsteem. Tagumise rippsüsteemi tõstevõime on 10 000 kg.

AGROSKY automaatroolimisel on kasutatavad EGNOS (+/- 30 cm), Topcon Global-D (+/- 5 cm) või RTK (+/- 1 cm) asukoha parandussignaalid.

Põhjaliku info ja tehnilised andmed leiad Seeria 7 tootekataloogist